SPECIALIZUJEME SE NA INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO ZÁKAZNÍKY VYŽADUJÍCÍ JEDINEČNOST A KREATIVITU.

DESIGN
& BRANDING

Kořeny Brandfathers vyrůstají ze znalostí designu a brandingu. Rostou skrz know-how odborníků celého spektra vizuální kultury a digitální komunikace. Brandfathers se specializuje  na individuální řešení pro zákazníky vyžadující jedinečnost a kreativitu. Pomáháme značkám růst a klientům tím generovat zisk.

Platíte za to, co použijete

Brandfathers vypracuje projekt od prvotního konceptu až po finální zpracovíní a implementaci. Na každý projekt umíme sestavit speciální tým. To znamená, že platíte jen lidi, kteří pro vás skutečně pracují.  Pokud návrh nepoužijete, neplatíte plnou cenu..

Síť odborníků na značky

Brandfathers dokáže spojit profesionály z jednotlivých oborů. Spolupracujeme s různými specialisty od textařů a PR až po multimediální umělce. Brandfathers je stále se rozšiřující síť odborníků na značky.

team_image

Mg.A. Jakub Hájek

Lorem ipsum dolor sit amet, conse tetuer adi piscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore

Jan Soukup

Lorem ipsum dolor sit amet, conse tetuer adi piscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore

TROCHU O NÁS

Branding nás baví. Jsme nadšení tvůrci a inovátoři.

Na vše aplikujeme jednoduchost a kreativní přístup. Společně s našimi zákazníky tvoříme značky  inovativní a ziskové. My v Brandfathers věříme, že dialog, poctivost a tvrdá práce jsou klíčovými prvky při vytváření dobrého a trvalého designu.

Branding a design proces může být klíč k odhalení nečekané příležitosti pro obchod a rozvoj produktů. Příležitosti mimo očekávání. Dialog – kde se rodí nápady

Někdy je náš proces řízen hlubšími rozhovory, ale stejně často nás inspiruje třeba hudba nebo struktura listu. To je důvod, proč naše práce vyžaduje průběžný a otevřený dialog s našimi klienty, zákazníky.